WRÓĆ DO LISTY SKLEPÓW

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek 10.00-22.00

Sobota 9.00-22.30

Niedziela 10.00-21.00

LOKALIZACJA

GALERIA HANDLOWA

poziom 0

POKAŻ NA MAPIE
Express Rent a Car

Usługi

KONTAKT

+48 123 000 300

Express Rent a Car

Express Rent a Car - Prosty i bezpieczny wynajem aut od 1 dnia
 
W Expressie możesz wynająć samochód szybko, sprawnie i terminowo – nawet z dnia na dzień w całej Polsce. Nasza flota to samochody renomowanych marek, ekonomiczne w eksploatacji, dające komfort i bezpieczeństwo jazdy. Działamy na terenie całej Polski, a nasze oddziały znajdują się w: Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu i na największych polskich lotniskach.
 
Wszystkie sprawy związane z użytkowaniem auta są po naszej stronie: serwisowanie, wymiana i przechowywanie opon oraz ubezpieczenie. Nasi specjaliści w każdej sytuacji udzielą Ci pomocy, nasza infolinia i opieka techniczna działa 24/7. Awarie i uszkodzenia nie zatrzymają Cię na drodze - podstawimy Ci auto zastępcze.
 
Wszystkie pojazdy posiadają podstawowe ubezpieczenie wliczone w stawkę wynajmu. Jeśli chcesz dodatkowo zadbać o swoje bezpieczeństwo i komfort podróżowania, możesz skorzystać z atrakcyjnej oferty pakietów ograniczających ryzyko związane z eksploatacją auta.
 
Express to lider rynku wynajmu krótkoterminowego samochodów w Polsce wg klasyfikacji PZWLP, z własną flotą ponad 11 000 pojazdów oraz ponad 20-letnim doświadczeniem na polskim rynku. Transparentność naszych usług oraz oferta bez gwiazdek znalazły uznanie rosnącej grupy klientów indywidualnych i biznesowych.

ZOBACZ PODOBNE SKLEPY