WRÓĆ DO LISTY SKLEPÓW

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek 10.00-22.00

Sobota 10:00-22.30

Niedziela 10.00-21.00

LOKALIZACJA

GALERIA HANDLOWA

poziom 1

POKAŻ NA MAPIE
VR Park Manufaktura

Kultura i Rozrywka

VR Park Manufaktura

Poczuć wiatr we włosach podczas lotu paralotnią, przejechać bolidem Formuły1, sterować myśliwcem F16, wsiąść do balonu, a nawet wirtualnie postrzelać z łuku i rozegrać partię kultowych gier: Fruit Ninja czy Angry Birds – to wszystko jest już możliwe w VR Park Manufaktura - zupełnie nowej strefie wirtualnej rzeczywistości. Najnowocześniejsza przestrzeń do gier i poznawania świata VR stoi na piętrze galerii handlowej Manufaktury, w korytarzu między sklepami Unisono i Okaidi (w pobliżu Smyka).
 
Symulatory, ławeczka VR, wirtualny pokój zagadek, a także dwa VR-spoty – platformy umożliwiające zanurzenie się w rozbudowanym świecie wirtualnej rzeczywistości poprzez zadania, misje czy gry – to tylko część atrakcji VR Park Manufaktury – nowej rozrywki w Manufakturze.
Specjalna strefa na piętrze galerii handlowej to w sumie aż dziewięć ultranowoczesnych urządzeń. Zostały dobrane w taki sposób, by były atrakcyjne zarówno dla dzieci, jak i młodzieży oraz dorosłych.
Dla zwolenników nieco spokojniejszych rozrywek VR Park proponuje ławkę rozszerzonej rzeczywistości (3-osobową), w której czeka 15 animacji o różnorodnej tematyce.
Całkowitą nowością jest symulator lotu balonem – wsiada się do kosza, przypominającego ten balonowy i zaczyna się toczyć balonową bitwę z wrogimi balonami VR.
 
Świat VR w Manufakturze dostępny będzie już od 1 zł za minutę zabawy. Ceny są uzależnione od rodzaju gry oraz trybu gry.
Zabawa od 7 roku życia. Dzieci korzystające z atrakcji VR Park Manufaktura pozostają pod opieką dorosłych – na rodziców i opiekunów czekać będzie strefa relaksu. Oczywiście nad bezpieczeństwem i poprawnością użytkowania sprzętu czuwać będzie przeszkolony personel VR Park Manufaktura.

ZOBACZ PODOBNE SKLEPY