WRÓĆ DO LISTY SKLEPÓW

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek 10.00-22.00

Sobota 10:00-22.00

Niedziela 10.00-21.00

LOKALIZACJA

GALERIA HANDLOWA

poziom 0

POKAŻ NA MAPIE
Villeroy & Boch

Wyposażenie Domu

KONTAKT

42 631 17 38

villeroy@idsl.pl

Villeroy & Boch

Tradycja i doświadczenie.

Villeroy & Boch to firma, która może pochwalić się historią układającą się w 260 letnie pasmo sukcesów. Z małego warsztatu garncarskiego założonego w 1748 r. w lotaryńskiej wiosce Audun-le-Tiche rozrosła się do jednej z największych światowych marek zastawy stołowej.
Charakterystyczny styl Villeroy & Boch, łączący francuskiego ducha z niemiecką solidnością, narodził się w samym sercu Europy na granicy Francji, Luksemburga i Niemiec.
Dziś Villeroy & Boch jest międzynarodowym koncernem o uznanej renomie,
obecnym w 125 krajach. Firma zachowała swój rodzinny charakter i kolejne pokolenia założycieli biorą czynny udział w jej rozwoju. Siedziba główna koncernu oraz fabryka od 1809r. znajdują się w Mettlach w południowych Niemczech, nad rzeką Saarą.

Design

Porcelana stołowa, sztućce, szkła i akcesoria Villeroy & Boch wyróżnia niepowtarzalny design i wyjątkowa jakość. Projektanci czerpią inspirację ze świata natury i sztuki. To dzięki nim powstają niezapomniane produkty, które urzekają oryginalnością i ponadczasową elegancją. Mimo że fabryki Villeroy & Boch są w pełni nowoczesne i skomputeryzowane, część wzorów wykonywana jest nadal ręcznie. Design i renomę firmy doceniają instytucje oraz kolekcjonerzy piękna na całym świecie. Terakotowa mozaika zdobi fasadę amsterdamskiego Rijksmuseum, płytki z Mettlach zawitały do moskiewskiego teatru Bolszoj oraz katedry w Kolonii, a nasycone bogactwem Dalekiego Wschodu kolekcje zastawy stołowej – L’Oriental, Etoile du Nord i Côte d’Azur pokonują wraz z podróżnymi trasę legendarnego Orient-Expressu.

Sklep oferuje również sprzedaż produktów z asortymentu firm:

Kitchen Aid

Profesjonalizm i styl to dwa słowa najlepiej oddające istotę marki KitchenAid, która od ponad dziewięćdziesięciu lat pozostaje niedościgniona, zarówno pod względem jakości wykonania, jak i niezawodności działania urządzeń. Linia Artisan to kwintesencja tej marki. Solidność, trwałość i profesjonalne rozwiązania techniczne gwarantują wieloletnią radość z gotowania, które staje się łatwe i przyjemne. Niepowtarzalne wzornictwo linii Artisan pasuje do każdej kuchni – zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej. W asortymencie firmy znaleźć można:
- Kultowy, amerykański, stojący mikser planetarny, w miłym dla oka stylu lat sześćdziesiątych, przeznaczony do wysmakowanych kuchni domowych, wraz z wielofunkcyjnymi przystawkami.
- Malakser - Urządzenie do wszechstronnego rozdrabniania produktów, od krojenia wzdłuż i w poprzek na dowolnej grubości plasterki, przez krojenie w kostkę i tarcia na różne wiórki, aż do miksowania zup i sosów do postaci homogenicznej.
- Nowość - Wolnoobrotowa wyciskarka - Urządzenie do przecierów i soków nektarowych bogatych w błonnik, z miękkich warzyw oraz roślin liściastych i owoców pozbawionych dużych pestek.

Goebel

Należy do piątki najważniejszych Firm Świata i do trójki najważniejszych w Europie, wytwarzających ekskluzywne artykuły prezentowe i luksusowe produkty wyposażenia wnętrz. Fabryka została założona w 1871 roku przez F. D. Goebela i jego syna Wiliama w mieście Rodenthal w Bawarii. Oferta firmy obejmuje kilka kolekcji stworzonych przy współpracy z wybitnymi artystami.
Są to wazony, obrazy, zegary, puzderka, patery, filiżanki, kubki, figurki, lampy, świeczniki, kieliszki i biżuteria. Wszystkie produkty opatrzone są certyfikatami jakości i autentyczności, niektóre wydawane są w limitowanych i numerowanych w skali światowej seriach, co zdecydowanie podnosi prestiż tych wyrobów, czyniąc je wyznacznikami luksusu.
W kolekcji ARTIS ORBIS znajdują się niezwykle piękne przedmioty z porcelany i kryształu z reprodukcjami takich artystów jak: GUSTAW KLIMT, ALFONS MUCHA, AUGUST RENOIR, CLOUDE MONET, VINCENT VAN GOGH, CARL LARSON i MICHAEL PARKES. Kolekcja oparta na szczegółowym i autentycznym przeniesieniu dzieł mistrzów na szlachetną formę porcelany i szkła.

WMF

Firma powstała w 1880 w wyniku fuzji dwóch fabryk. Około 1900 WMF, była już największym na świecie producentem i eksporterem domowych wyrobów metalowych, głównie wytwarzanych w stylu secesyjnym. Posiadała kilka przedstawicielstw w Niemczech, Austrii oraz Polsce. Powszechnie znana z cechowania wyrobów inicjałami WMF, dążyła do stworzenia własnego wyróżniającego ją stylu, poszukując własnych proporcji piękna, czego efektem było założenie przy fabryce pracowni sztuki. Akcesoria kuchenne WMF to połączenie najnowszej technologii i funkcjonalności z wyjątkowym designem. Specjaliści z WMF próbują uczynić codzienną pracę w kuchni przyjemniejszą i bardziej efektywną. Owocem pracy projektantów są produkty, które nie tylko efektownie wyglądają, ale są też niezwykle praktyczne. Zastosowanie najwyższej klasy materiałów, takich jak Cromargan® oraz nowy Cromargan Protect® gwarantuje trwałość i piękny wygląd akcesoriów przez długi czas codziennego użytkowania.
 

ZOBACZ PODOBNE SKLEPY