WRÓĆ DO LISTY RESTAURACJI

GODZINY OTWARCIA 19.07.2024 - 25.07.2024

Poniedziałek - Niedziela 11:00 - 23:00 (1)


(1) lub do ostatniego klienta

LOKALIZACJA

RYNEK

poziom 0

POKAŻ NA MAPIE
Anatewka

Restauracje

KONTAKT

42 633 22 77

kontakt@anatewka-manufaktura.pl

www.anatewka-manufaktura.pl

Anatewka

Anatewka w Manufakturze, to restauracja z wieloma tradycjami, w której serwowane są dania Łódzkich Żydów.
Sam lokal liczy sobie dopiero 5 lat, choć pierwsza Anatewka, mieszcząca się przy ulicy 6 sierpnia w Łodzi, świętowała niedawno swoje dziesięciolecie.
Choć restauracja powstała stosunkowo niedawno, to receptury naszych potraw sięgają czasów Fabrykanckiej Łodzi i Izraela Poznańskiego.

Wnętrze lokalu jest bardzo przytulne i klimatyczne. Nasi stali goście, a jest ich wielu, chętnie do nas wracają, podkreślając, że w Anatewce czują się jak w domu i nie tylko ze względu na wystrój wnętrza, który przypomina im czasy dzieciństwa i niedzielnych obiadów w domu babci, ale głównie ze względu na atmosferę, jaką tworzy obsługa, która z uśmiechem na twarzy wita ich na progu, jak na prawdziwych gospodarzy przystało.

Staramy się spełniać niemal wszystkie życzenia naszych gości, także jeżeli mają Państwo ochotę na przykład na domową jajecznicę czy omleta lub bardziej wykwintną sałatkę z krewetek, których nie ma w naszej karcie menu, wystarczy tylko poprosić.

Magia tego miejsca, dopełniona muzyką na żywo w wykonaniu naszej uroczej skrzypaczki, sprawia, że nowych gości wciąż nam przybywa, także i Państwa serdecznie zapraszamy do Anatewki.