Karta podarunkowa

Karty podarunkowe, których ważność wygaśnie w dniach 20.03-02.05.2021 zostaną bezpłatnie przedłużone o okres częściowego zamknięcia Manufaktury. Prosimy o kontakt przez infolinię pod numerem telefonu 22 490 69 23, która będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 oraz w niedziele w godzinach 10:00-17:00. Możliwy jest również kontakt mailowy: karta@emlpayments.com lub karta@flex-e-card.pl
Kup przez internet Sprawdź stan konta

Czym jest Karta Podarunkowa Manufaktury?

Karta Podarunkowa to przedpłacona elektroniczna karta płatnicza honorowana we wszystkich punktach handlowo-usługowych na terenie Manufaktury, w których można płacić kartą MasterCard. Kartę Podarunkową można nabyć w Punkcie Informacji przy wejściu od strony rynku Manufaktury. Karta jest ważna przez 12 miesięcy lub do momentu wyczerpania znajdujących się na niej środków. Jest wydawana od ręki.

regulamin karty podarunkowej

Karta podarunkowa - prezent na każdą okazję

Czy wiesz, o czym marzy Twoja najlepsza przyjaciółka? A szef o wyrafinowanym guście? Lub przyszła żona brata? Podaruj im prezent, który na pewno spełni ich życzenia – Kartę Podarunkową Manufaktury! Wystarczy, ze określisz kwotę, którą chcesz przeznaczyć na prezent, a następnie zasilisz nią kartę, by obdarowana osoba mogła samodzielnie dokonać zakupu w dowolnym punkcie na terenie Manufaktury. To proste, wygodne i bezpieczne, a Ty masz pewność, że Twój prezent będzie trafiony!