Karta podarunkowa

Kup przez internet Sprawdź stan konta


Jeżeli karta traci ważność po 14. marca b.r. prosimy o kontakt przez infolinię, która będzie działać  od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 oraz w sobotę od 9-14 pod numerem telefonu 22 490 69 23 lub mailowo karta@emlpayments.combądź karta@flex-e-card.pl

Czym jest Karta Podarunkowa Manufaktury?

Karta Podarunkowa to przedpłacona elektroniczna karta płatnicza honorowana we wszystkich punktach handlowo-usługowych na terenie Manufaktury, w których można płacić kartą MasterCard. Kartę Podarunkową można nabyć w Punkcie Informacji przy wejściu od strony rynku Manufaktury. Karta jest ważna przez 12 miesięcy lub do momentu wyczerpania znajdujących się na niej środków. Jest wydawana od ręki.

regulamin karty podarunkowej

Karta podarunkowa - prezent na każdą okazję

Czy wiesz, o czym marzy Twoja najlepsza przyjaciółka? A szef o wyrafinowanym guście? Lub przyszła żona brata? Podaruj im prezent, który na pewno spełni ich życzenia – Kartę Podarunkową Manufaktury! Wystarczy, ze określisz kwotę, którą chcesz przeznaczyć na prezent, a następnie zasilisz nią kartę, by obdarowana osoba mogła samodzielnie dokonać zakupu w dowolnym punkcie na terenie Manufaktury. To proste, wygodne i bezpieczne, a Ty masz pewność, że Twój prezent będzie trafiony!

Złota Karta Podarunkowa Manufaktury- luksus dla wybranych 

Manufaktura prezentuje wyjątkową kartę dla wyjątkowych klientów. Kup ekskluzywną Złotą Kartę Podarunkową Manufaktury i obdaruj nią bliską Ci osobę, która cieszyć się będzie specjalnymi ofertami przeznaczonymi wyłącznie dla posiadaczy tej wyjątkowej Karty. Kartę możesz załadować kwotą od 300 zł do 4000 zł.
 

ALLES 15% rabatu
GIACOMO CONTI 20% rabatu na cały asortyment nieprzeceniony (promocje nie łączą się)
GOLDEN ROSE 10% rabatu na kosmetyki kolorowe (obowiązuje od kwoty 40 zł.)
L`OCCITANE Duet migdałowy w prezencie przy zakupach od 90 zł (Promocja nie łączy się z innymi promocjami; szczegóły w sklepie; w skład zestawu wchodzi Migdałowy Olejek pod prysznic 50 ml oraz Migdałowe Mleczko do ciała 50 ml)
LEVI`S 10% rabatu na całą kolekcję z wyłączeniem akcesoriów
LUXBABY BOUTIQUE 15% rabatu na cały asortyment nieprzeceniony
PATRIZIA ARYTON 10% rabatu na kolekcję nieprzecenioną
SWISS grawer gratis przy zakupie zegarka powyżej 300 zł
TCHIBO 15% rabatu na zakupy
TRENDY OPTICIANS 20% rabatu na cały asortyment salonu (oprawy, soczewki okularowe, soczwki kontaktowe, akcesoria)
WOJAS 10% rabatu na cały asortyment (rabat nie łączy się z innymi promocjami i rabatami np. kod urodzinowy)