WRÓĆ DO LISTY WYDARZEŃ

Tyrolka w Manu

Manufaktura znów zaprasza na niezapomnianą przygodę. Kolejka tyrolska, gwarantująca wyjątkowe wrażenia i przede wszystkim – wspaniałe widoki - otwiera się już 18 maja 2024.

Po sezonowej przerwie powraca jedyna w swoim rodzaju rozrywka dostępna na terenie Manufaktury. Zjazdy na stalowej linie o długości 180-metrów, 15 metrów nad ziemią, to coś, na co czekają wszyscy łodzianie. Nietypowa atrakcja zapewnia niezapomniane wspomnienia, a także całkiem niezłą dawkę adrenaliny. Tyrolką można przedostać się z tarasu Muzeum Fabryki na dach budynku dawnej tkalni (nad restauracją The Mexican), a przy okazji podziwiać piękny Rynek Włókniarek Łódzkich. Zjazd trwa dwie minuty i obejmuje najdłuższą trasę w tego typu obiekcie. 
Na zjazdy tyrolskie zapraszamy od wtorku do niedzieli. W tygodniu od 16 do ostatniego chętnego, a weekendy od godziny 12. Cennik, obowiązujący na ten sezon to: 60 zł – bilet normalny, 50 zł – bilet ulgowy, 40 zł – bilet dla dzieci do lat 12.
Zjazd tyrolką może okazać się dobrym pomysłem na prezent urodzinowy bądź na zapewnienie weekendowej atrakcji dla dziecka. Duży czy mały – zabawa dla każdego jest taka sama.