WRÓĆ DO LISTY WYDARZEŃ

Plaża w Manufakturze

Najlepsza plaża w mieście? Oczywiście ta w Manu! Plaża działać będzie od 8 czerwca. To stały punkt wakacyjnego krajobrazu na rynku Manufaktury – plaża z 900 tonami drobnego, miękkiego piasku, wygodnymi leżakami, lubianym beach barem, a także… strefą kibica na Euro 2024!

Przez całe wakacje łodzianie będą mogli odwiedzać popularną plażę, gdzie dobra zabawa trwa od samego rana aż do późnych godzin wieczornych. Zaproszeni są wszyscy, a wiek nie gra roli – dzieci mogą bawić się w piasku, młodzież i dorośli grać w siatkówkę plażową lub inne letnie sporty, a wszyscy – wylegiwać się bez końca na wygodnych leżakach. Na plaży będą odbywać się także specjalne wydarzenia: emocjonujące rozgrywki sportowe czy widowiskowy festiwal ognia. Nie zabraknie także strefy kibica na piłkarskie rozgrywki Euro 2024 – wspólnie kibicujmy biało-czerwonym!
Plaża w Manufakturze musi mieć swój kultowy beach side – przestrzeń oferującą wygodną lounge strefę, koktajle, drinki i oczywiście – weekendowe imprezy. Na plaży zacumuje także słynny statek piracki, który spełnia rolę placu zabaw. Szykuje się jeszcze lepsza zabawa niż w minionym roku, gdyż statek będzie większy, a na dzieciaki czekają między innymi podwójne zjeżdżalnie. O bezpieczeństwo maluchów zadbają animatorzy.
Plażujmy z głową. W upalne dni warto pamiętać o nakryciu głowy, okularach przeciwsłonecznych i kremach z filtrem. Dobrze jest też mieć ze sobą dawkę dobrego humoru. Do zobaczenia na plaży!