WRÓĆ DO LISTY SKLEPÓW

GODZINY OTWARCIA 23.04.2024 - 29.04.2024

Poniedziałek - Sobota 10:00 - 22:00
Niedziela 10:00 - 21:00

LOKALIZACJA

GALERIA HANDLOWA

poziom 0

POKAŻ NA MAPIE
Esprit

Moda Damska
Moda Męska

KONTAKT

668 880 106

lodz.store.1474@esprit.com

Esprit

Odkryj Świat ESPRIT - Ikonicznej Marki Lifestyle'u!
Przenieś się w czasie do lat 80., kiedy ESPRIT stało się symbolem stylu i kreatywności. Dziś ta ikoniczna marka ożywa na nowo, przynosząc świeży, pewny siebie i zawsze aktualny charakter, który wyraża się w obietnicy "zasady nie obowiązują".

ESPRIT to więcej niż moda - to prawdziwy styl życia, oparty na innowacjach, społeczności i radości z bycia sobą. Nasz śmiały język wizualny, zaskakujące doświadczenia zakupowe i kolekcje, w których z pewnością odnajdziesz swój własny styl, czekają na Ciebie.

Zanurz się w świat ESPRIT, gdzie projektowanie i kreatywność emanują z naszego Globalnego Centrum Kreatywnego w Nowym Jorku, a Amsterdam jest ogniwem technologii i innowacyjności związanymi z dżinsami. To tu rodzą się unikalne, hiper-personalizowane doświadczenia, które sprawiają, że zakupy stają się prawdziwą przygodą.

ESPRIT, obecne w ponad 30 rynkach na całym świecie, to nie tylko marka, to społeczność. Nasza globalna siedziba finansowa i administracyjna w Hongkongu stanowi serce naszej pasji do tworzenia. Od 1993 roku notowani na Hongkońskiej Giełdzie Papierów
Wartościowych, jesteśmy gotowi zaprosić Cię do eksplorowania świata ESPRIT i odkrywania nieograniczonych możliwości stylowego wyrażenia! Przyłącz się do naszej podróży, gdzie zasady naprawdę nie obowiązują!

ZOBACZ PODOBNE SKLEPY