WRÓĆ DO LISTY SKLEPÓW

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek-Niedziela11.00-23.00

LOKALIZACJA

RYNEK

poziom 0

POKAŻ NA MAPIE
Coś Dobrego

Restauracje

KONTAKT

42 632 98 98

Coś Dobrego

Restauracja "Coś dobrego" oferuje swoim Gościom regionalne, tradycyjne jadło. Wymagający znajdą w menu pyszne, lane prosto z parującego kotła zupy i kremy, naleśniki z patelki, krokiety, mięsiwa, pierogi w różnej postaci oraz surówki i sałaty. A wszystko to w wyjątkowej nazewniczej formie i przygotowaniu.
Wśród naszych dań znajdą Państwo dania regionalne np. naleśnik weselny, który w swoim farszu kryje mięso kury, cukinię, ser, grzyby i sos grzybowy albo kotlet bity przez Babcię Zosię, czyli filet drobiowy z opiekanymi ziemniakami oraz zestaw surówek. Są też krokiety, kopytka i kluski z dołkiem. A zupy i kremy podajemy kolorowo.
Pozycja menu, która zasługuje na szczególną uwagę naszych Gości, to Pierogi Na Cztery Nogi. Cieszą się one niesłabnącym zainteresowaniem - każda z form, tak z wody, jak i z pieca, zachwyca smakiem i oryginalnym farszem.
Oczywiście Miłośnicy surówek i sałat znajdą dla siebie w menu pod nazwą Zdrowo i Surowo interesujące i bogate w smaku propozycje.

Jeśli strzecha, pola, łąki i zapach starego drewna komponują się Państwu z wybornym, swojskim jadłem, to zapraszamy do udziału w uczcie zapewniającej sytość i zadowolenie.

Facebook

ZOBACZ PODOBNE SKLEPY