WRÓĆ DO LISTY SKLEPÓW

GODZINY OTWARCIA 26.01.2022 - 01.02.2022

Poniedziałek - Sobota 10:00 - 22:00
Niedziela 10:00 - 21:00

LOKALIZACJA

RYNEK

poziom 0

POKAŻ NA MAPIE
Wystawa pająków

Usługi

KONTAKT

+48 789 379 998

Wystawa pająków

Czy pająk jest taki straszny, jak go malują? Okazuje się, że nie! Przyjdź do Manufaktury i przekonaj się sam!

Najbardziej egzotyczna wystawa żywych pająków i skorpionów w Europie już teraz do zobaczenia w Manufakturze. Zapraszamy codziennie od 10:00 do 20:00! Potrzymaj pająka na ręce, naucz się ciekawostek i daj się wciągnąć fascynujący świat!

O każdej pełnej godzinie opiekunowie wystawy prowadzą wykład o pajęczakach, a śmiałkowie będą mogli potrzymać niegroźnego ptasznika na ręce. W ciągu dnia odbywać się będzie również karmienie zwierząt na żywo.
Na wystawie zobaczycie m.in. jednego z najbardziej jadowitych pająków świata Latrodectushasselti – czarną wdowę oraz jednego z największych Theraphosastirmi, nie zabraknie również ptaszników, pająków właściwych, wijów i skorpionów.
Całość uzupełniają niesamowite plansze 3D, tablice, opisy, wylinki oraz kolekcje numizmatyczne i filatelistyczne.

Zwiedzający mogą fotografować i filmować wszystkie prezentowane okazy. Zwierzęta będą zamknięte w szklanych terrariach, które zapewniają oglądającym bezpieczeństwo.

[BILETY]Do nabycia przy wejściu na wystawę (akceptujemy płatność kartą) oraz online na wystawapajakow.pl  Ceny biletów: normalny 25 zł, ulgowy 20 zł, wycieczki szkolne 16 zł, rodzinny (2+2) 75 zł dzieci w wieku do 4 lat – wejście gratis.

Bliski kontakt z żywymi okazami, może być dla niektórych z Was sposobem na przełamanie negatywnych stereotypów oraz fobii towarzyszących wizerunkowi pająka czy skorpiona.

Organizator wystawy zadbał o bezpieczeństwo odwiedzających i zgodnie z najnowszymi zaleceniami wprowadził procedury chroniące zdrowie odwiedzających, aby wszyscy mogli bezpiecznie i przyjemnie korzystać z atrakcji. Warunkiem uczestnictwa jest zasłonięcie ust i nosa oraz dezynfekcja rąk przy wejściu na teren wystawy.

Wystawa znajduje obok Pizzerii 105 (zaraz obok charakterystycznych żółtych liter MANUFAKTURA). Czekamy na Was codziennie od 10:00 do 20:00 (również w niedziele niehandlowe).
Kontakt w sprawie wystawy i rezerwacje dla grup zorganizowanych: Alicja Świętoniowska +48 789 379 998 lub mail: maciej.kuta@wystawapajakow.pl
Wystawa zostanie w Manufakturze do końca marca.

ZOBACZ PODOBNE SKLEPY