WRÓĆ DO LISTY RESTAURACJI

GODZINY OTWARCIA 17.07.2024 - 23.07.2024

Poniedziałek - Niedziela 11:00 - 23:00 (1)


(1) lub do ostatniego klienta

LOKALIZACJA

RYNEK

poziom 0

POKAŻ NA MAPIE
Polka

Restauracje

KONTAKT

42 630 35 30

polkalodz@restauracjapolka.pl

Polka

Restauracja „Polka” to kontynuacja konceptu polskiego stołu wg pomysłu Magdy Gessler, pokazującego, że polska kuchnia to wyrafinowana całość wielokulturowych wpływów.

W restauracji są serwowane dania kuchni polskiej z ekologicznych produktów, w dużej ilości, o dobrym smaku. Udział Magdy Gessler daje gwarancję wysokiej jakości i wyśmienitego smaku serwowanych potraw. Goście mogą wybrać z bogatej karty menu: dania z blachy (np. schabowy z kostką z ziemniakami tłuczonymi z cebulą i skwarkami) i z pieca (Polędwiczka wieprzowa faszerowana śliwkami podana z sosem rozmarynowym, elegancką golonkę na kapuście). Dla wegetarian przygotowano dania jarskie. Znalazła swoje miejsce nawet specjalna oferta dla najmłodszych. Na deser goście mogą delektować się smakiem pysznych ciast domowych, wyśmienitym sernikiem w czekoladowej polewie - wspomnieniem niedzielnych obiadów, czy pyszną i aromatyczną szarlotką na gorąco.

Dania są podawane na drewnianych stołach, bez obrusów w ciepłych wnętrzach gdzie każdy odnajdzie swoje miejsce. Każdy gość, która odwiedzi „Polkę”, będzie traktowany z prawdziwą polską gościnnością.
Ceny są dostępne dla wszystkich.


Adres:
Restauracja POLKA
Manufaktura
ul. Ogrodowa 19a
91-065 Łódź Tel: (42) 630 35 30

Strona internetowa: www.restauracjapolka.pl