WRÓĆ DO LISTY RESTAURACJI

GODZINY OTWARCIA 21.06.2024 - 27.06.2024

Poniedziałek - Sobota 10:00 - 22:00
Niedziela 12:00 - 20:00

LOKALIZACJA

QULINARIUM

poziom 1

POKAŻ NA MAPIE
Tavolo

Restauracje

KONTAKT

519 893 028

Tavolo

Tavolo to restauracja specjalizująca się w kuchni europejskiej. Tavolo po włosku znaczy stół! Na naszym stole smaków znajdziecie potrawy kuchni włoskiej, polskiej, greckiej lub innych kuchni europejskich. Nasz stół podzielony jest na cztery części i oferuje dania dostosowane do regionu i oczekiwań klienta. 

Bardzo zdrowo! Zdecydowaliśmy się stworzyć menu zdrowe, smaczne, dobrze znane każdemu z własnego domu. Oferujemy dania zawsze świeże, w 100% przygotowywane na miejscu w kuchni, która może swoim wyposażeniem konkurować z najlepszymi restauracjami. Dania przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy tylko z produktów naturalnych i najwyższej jakości. Przyjęliśmy zasadę „tylko z naturalnych składników”. Gotujemy z wykorzystaniem pary. Dostosowujemy menu do pór roku, korzystając z sezonowych produktów.

Rodzinnie! Różnorodność oferowanych dań zaspokaja najbardziej wybredne podniebienia. Z powodzeniem możemy skomponować pełen nowych smaków obiad dla siebie i… ulubiony dla naszych pociech, a następnie razem cieszyć się rodzinną atmosferą przy posiłku. Nasze menu to pyszne i zdrowe domowe jedzenie, które bez obaw możesz zaserwować swojemu dziecku

Tak jak lubisz! W naszej restauracji klient sam komponuje swoje danie, klient sam decyduje ile chce zjeść, klient nie czeka na obsługę. Powyższe zasady zamawiania cieszą się dużym zainteresowaniem. Są doskonałym uzupełnieniem innych sieci gastronomicznych na terenie Galerii Handlowych i centrów miast. Decyzja o tym co i ile zjesz należy do Ciebie. Komponuj dania na swoim talerzu i ciesz się kreatywnością.