WRÓĆ DO LISTY RESTAURACJI

GODZINY OTWARCIA 17.07.2024 - 23.07.2024

Poniedziałek - Czwartek 10:00 - 22:00
Piątek - Niedziela 10:00 - 00:00

LOKALIZACJA

RYNEK

poziom 0

POKAŻ NA MAPIE
Resturante Manuarte

Restauracje

Resturante Manuarte

RESTAURANTE poleca się na szybkie przekąski, obiady i kolacje oraz gorące fiesty przy muzyce na żywo. W menu dania w stylu comfort food inspirowane tradycją kulinarną Ameryki Południowej i Środkowej. Autentyczne smaki i domowa atmosfera są znakiem rozpoznawczym lokalu, podobnie jak forma serwisu dań zachęcająca do degustacji, dzielenia się i wspólnej celebracji. Aranżacja wnętrza tworzy klimat lokalu niezobowiązującego; goście mają do wyboru stoliki z hokerami lub z wygodne kanapy pod ścianami.
Twórcą imponującego malowidła zdobiącego ścianę RESTAURANTE jest kubański artysta młodego pokolenia Frank Elia Gonzales Martinez. Więcej jego prac zobaczyć można w GALERII, mieszczącej się na górnym poziomie CAFETERIA & BAR.
MANUARTE to wyjątkowa interdyscyplinarna przestrzeń artystyczno-rozrywkowa. Koncept tworzą: EL SHOW by AGUSTIN EGURROLA, CLUB, GALERIA, RESTAURANTE oraz CAFETERIA & BAR. Zabytkowy budynek dawnej elektrowni, znajdujący się na rynku łódzkiej Manufaktury, zmienia się na Państwa oczach w swoistą manufakturę sztuki: tańca, muzyki, plastyki i kulinariów. Zainspirowani kulturą Ameryki Łacińskiej, tworzymy miejsce kolorowe i gościnne, z pozytywną energią i uśmiechem, w którym słońce i letni nastrój trwają przez cały rok.