Manufaktura dla dzieci

Manufaktura dla dzieci

Manufaktura to obfitość interesujących propozycji rodzinnego spędzenia czasu. Latem na plaży, zimą na lodowisku, przez cały rok na placach zabaw. Coś dla siebie znajdą mali odkrywcy, którzy lubią się uczyć przez zabawę i te dzieciaki, które po prostu lubią się wybiegać i sportowo zmęczyć.
Rodzicom z najmłodszymi pociechami, w ich pielęgnacji pomogą przestrzenne pokoje rodzinne oraz bobomaty wyposażone we wszelkie potrzebne przybory higieniczne. Natomiast o fryzury najmłodszych zatroszczy się Fryzjerek.
Maluchy mogą skorzystać również z mniejszego, bezpłatnego placu zabaw, zlokalizowanego w mniejszej rotundzie galerii handlowej Manufaktury. Propozycje dla dzieci mają Egurrola Dance Studio, gdzie w zajęciach tanecznych udział biorą już trzylatki oraz Jazda!Park – przestrzeń rozrywki z automatami i minikręglami dla młodszych i stołami bilardowymi dla nieco starszych. Spora porcja ruchu czeka na całe rodziny w Arena Laser Games i w Kręgielni Grakula.
Na pasjonatów wiedzy czekają Experymentarium w ciekawy sposób objaśniające tajemnice nauki i Muzeum Fabryki, gdzie działające krosna snują opowieść o starej fabryce, a tematyczne warsztaty plastyczne i ekologiczne angażują wszystkich we wspólną rodzinną zabawę.
W Manufakturze nie brakuje też propozycji teatralnych i filmowych dla młodych widzów. Na ekranach kompleksu Cinema City goszczą wszystkie popularne tytuły dla dzieci, a Teatr Mały w Manufakturze zachęca do lepszego poznawania lektur szkolnych.