Manufaktura Convention – spotkanie biznesowe skrojone na miarę

Manufaktura to nie tylko miejsce rodzinnego relaksu, zakupów czy czas spędzanego wspólnie z przyjaciółmi. Przedstawiamy ofertę Manufaktury, jako idealnej lokalizacji na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe: konferencje, szkolenia i imprezy integracyjne.

Manufaktura od 10 lat jest wizytówką i jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc w Łodzi. Przepiękne pofabryczne budynki z XIX wieku urzekają każdego, kto widzi je po raz pierwszy. Miejsce doceniają również eksperci, jurorzy licznych konkursów architektonicznych, turystycznych i biznesowych.

W ramach Manufaktura Convention środowisko biznesowe może skorzystać z 30 obiektów na terenie lub w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu. W ofercie są sale stricte konferencyjne w hotelu andel’s na czele z elegancką salą bankietową o powierzchni 1400 mkw. czy sala audiowizualna w Muzeum Sztuki ms2. Ale Manufaktura Convention to także oferta na bardziej kameralne spotkania formalne i… nieformalne, które można zorganizować w kilkunastu restauracjach i lokalach rozrywkowych na terenie tętniącego życiem rynku Manufaktury.

Szczegóły na: www.manufaktura-convention.pl

Agnieszka Skubisz 

500 072 856 

convention@manufaktura.com

www.manufaktura-convention.pl