Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna

Wydarzenia, ciekawostki, informacje o promocjach, pomoc w parkowaniu i zwiedzaniu, czyli cała Manufaktura w Twoim smartfonie. Aplikacja Manufaktury pomaga być zawsze na bieżąco ze wszystkimi atrakcjami. Zapewnia łatwy dostęp do promocji i ofert specjalnych w sklepach i restauracjach.

Aplikacja zabiera użytkowników w podróż w czasie – przypomina jak Manufaktura wyglądała zanim odzyskała blask, podpowiada do czego wykorzystywane były poszczególne budynki w czasach Izraela Poznańskiego. Wystarczy, zajrzeć do zakładki „Historia Fabryki” i wybrać się na spacer po rynku Manufaktury. Aplikacja wskaże najciekawsze miejsca i pokaże jak wyglądały na długo przed powstaniem Manufaktury. Zakładka „Zaparkuj” podpowiada dostępne miejsca parkingowe oraz zapamięta, gdzie dokładnie zaparkowany został samochód. Parkowanie w Manufakturze jeszcze nigdy nie było takie proste!

W aplikacji znajdziecie również wygodny plan centrum oraz listę miejsc, dzięki którym bez problemu odszukacie dowolny sklep czy restaurację, bo aplikacja wskaże najprostszą do nich drogę. Poza tym, szybko sprawdzicie godziny otwarcia Manufaktury oraz listę dostępnych usług, a sekcja „Moje Manu” pozwala na zapisanie ulubionych sklepów i promocji, żeby móc łatwo do nich wracać i dostawać oferty pasujące do własnych upodobań.