Punkt Szczepień

GODZINY OTWARCIA 03.10.2022 - 09.10.2022

Poniedziałek - Sobota 10:00 - 22:00
Niedziela ZAMKNIĘTE

POKAŻ NA MAPIE

Punkt Szczepień

W Manufakturze pracują 3 punkty szczepień. W klinice Enel-Med, w aptece Superpharm oraz mobilny punkt prowadzony przez WSRM.

W aptece Superpharm można zaszczepić się preparatem Pfizer. Naszczepienie trzeba się wcześniej zapisać. Można to zrobić poprzez Internetowe Konto Pacjenta, ogólnopolską linię telefoniczną pod numerem 989 lub e-rejestrację dostępną na stronie www.gov.pl/szczepimysie.

Punkt Szczepień prowadzony przez WSRM znajduje się w lokalu od strony ul. Zachodniej, pomiędzy Pizzerią 105-ką a kolorowymi literkami Manufaktura. Jest czynny w piątki, soboty i niedziele w godzinach 12.30-19.00. Szczepienia są wykonywane wyłącznie preparatem jednodawkowym Johnson&Johnson. W akcji mogą wziąć udział wszyscy powyżej 18. roku życia. Na szczepienie nie trzeba się wcześniej umawiać ani rejestrować – wystarczy mieć ze sobą dokument tożsamości.

Centrum Medyczne Enel-Med posiada preparaty Pfizer/BioNTechi AstraZeneca. Zapisy na szczepienie prowadzone są w centrum w Manufakturze (poziom 3, wejście od strony ul. Drewnowskiej), telefonicznie, a także poprzez stronę internetową: https://enel.pl/szczepienie-przeciw-covid-19/