WRÓĆ DO LISTY WYDARZEŃ

Psy mile widziane w Manufakturze

Zapraszamy do Manufaktury z Waszymi pupilami. Swobodne poruszanie się z psem po Manufakturze dotyczy tzw. części wspólnych galerii handlowej i większości sklepów, które będą miały specjalne naklejki z informacją „Tutaj można wejść z psem”. Z pupilem będzie można także wybrać się do wielu restauracji na rynku. Nieważne czy mały mopsik, czy większy kundelek, jamnik, buldog, terier czy pudelek – w Manufakturze wszystkie psy są mile widziane! Oczywiście zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i pożycia społecznego: czworonogi muszą być na smyczy i w kagańcach. Te najmniejsze mogą również robić zakupy na rękach swoich właścicieli. Naturalnie właścicieli czworonogów obowiązuje przestrzeganie regulaminu i zasad, takich, jak w miejscach publicznych czy środkach transportu. Jeśli pieskowi zdarzy się „wypadek” –jego właściciel jest zobowiązany do posprzątania po swoim pupilu.
Na witrynach punktów w budynku galerii handlowej znajdują się naklejki „Tu można wejść z psem” lub – jeśli dany punkt nie wyraża zgody na przebywanie czworonogów – odpowiednia naklejka z informacją „Tu nie można wejść z psem”.
Z pupilem można iść nie tylko na zakupy, ale też do restauracji: niektóre lokale na rynku już wcześniej były otwarte na gości z psami, przed większością knajpek na rynku latem stoją miski z wodą dla zwierząt lub są wydawane na życzenie opiekunów. Teraz sympatyczne naklejki rozwieją wszelkie wątpliwości.
 
W Punkcie Informacji Manufaktury możesz pobrać specjalne woreczki na psie nieczystości.

Do tych lokali wejdziesz ze swoim psem:

AB Foto
Al Dente
Apart
Bawełna
Bershka
Chude Ciacho
Converse
Dobro&Dobro
Empik
Experymentarium
Gatta
Gerry Weber
HairShop.pl
Hendi
iSPOT
Jazda Park
Jean Louis David
Kontigo
Le Creuset
Liu Jo
Łukasz Jemioł
M.A.C
Marella
Massimo Dutti
Medicine
Militaria.pl
New Yorker
Organique
Pandora
Polka
Pull&Bear
Rajskie Jadło
Salon Jubilerski W.Śliwiński
Sizeer
Solar
Sony Center
Sphinx
Stradivarius
Swarovski
Swiss
Szpulka
Świat GSM
Time Trend
TUI
Venezia
Weekend by MaxMara
Whiskey in the Jar
Yves Rocher
Zara