WRÓĆ DO LISTY SKLEPÓW

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek 10.00-22.00

Sobota 10:00-22.30

Niedziela 10.00-21.00

LOKALIZACJA

GALERIA HANDLOWA

poziom 1

POKAŻ NA MAPIE
Neckermann Podróże

Usługi

KONTAKT

42 633 09 00

manufaktura@neckermann.pl

Neckermann Podróże

Neckermann Polska Biuro Podróży Sp. z o.o. należy do jednego z największych koncernów turystycznych na świecie - Thomas Cook Group plc, który szczyci się 175-letnią tradycją. Na rynku polskim biuro podróży jest obecne od 20-stu lat i znajduje się w gronie największych organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej. Dynamiczny rozwój firmy i jej silna pozycja na rynku to konsekwencja strategii, której głównymi elementami są innowacyjność i oferowanie usług najwyższej jakości, w pełni spełniających oczekiwania polskich klientów. Kierując się hasłem: „Neckermann - to udany urlop”, biuro podróży gwarantuje w pełni komfortowy i bezpieczny wypoczynek.

Oferta Neckermanna to blisko 100 kierunków i regionów oraz ponad 2500 tysiąca hoteli dostępnych z wylotem lub z własnym dojazdem. Dzięki niezwykle bogatej i stale urozmaicanej ofercie, klient może spędzić urlop na sześciu kontynentach mając do wyboru pełną paletę apartamentów i hoteli od średniej do komfortowej klasy. Wypoczynek można połączyć  ze zwiedzaniem korzystając z bogatej oferty wycieczek objazdowych, rejsów czy propozycji fly & drive. Neckermann może pochwalić się również największą na rynku ofertą narciarską.

Wśród wielu atrakcji oferty m.in.: Kluby Lollo&Bernie z polskimi animatorami, Aquamania - hotele z parkami wodnymi, hotele brandowe: smartline, SENTIDO, SunConnect, Sunprime i Casa Cook oraz nawet 100% zniżki dla dzieci. Neckermann jako jedno z nielicznych biur podróży na rynku polskim oferuje atrakcyjne zniżki dla nowożeńców oraz seniorów. Przy wcześniejszej rezerwacji oferty oferuje nawet 35% zniżki i atrakcyjny pakiet gwarancji.

Zapraszamy do naszego salonu firmowego w Manufakturze, gdzie nasi doświadczeni eksperci służą fachową poradą i zadbają o każdy szczegół Państwa wypoczynku. Jakość obsługi i wyjątkowa atmosfera są wizytówką naszego biura, gdzie w przyjemny i komfortowy sposób wybiorą Państwo swoje wakacje.

Strona internetowa: www.neckermann.pl

 

ZOBACZ PODOBNE SKLEPY