WRÓĆ DO LISTY SKLEPÓW

GODZINY OTWARCIA 27.01.2023 - 02.02.2023

Poniedziałek - Sobota 10:00 - 22:00
Niedziela ZAMKNIĘTE

LOKALIZACJA

GALERIA HANDLOWA

poziom 1

POKAŻ NA MAPIE
Sony Centre

Książki, multimedia, prezenty
Elektronika, RTV i AGD

KONTAKT

697711104

manufaktura@sonycentrum.pl

scentre.pl

Sony Centre

W salonach Sony Centre klienci mogą zapoznać się z najnowszymi produktami i technologiami firmy Sony. Mogą sprawdzić i przetestować szeroki wachlarz produktów: od najnowszych telewizorów 4K HDR, kin domowych, soundbar-ów, przez zaawansowane kamery 4K jak i sportowe Action Cam - aż po bogatą ofertę sprzętu audio. Warto sprawdzić potęgę basu w produktach Sony Power Audio czy krystalicznie czysty dźwięk gwarantowany przez wysokiej klasy słuchawki. Dla aktywnych ceniących połączenie sportu i muzyki - czeka duży wybór modeli od wodoodpornych po ultra mobilne.

Dla fotografów, jak i fotoamatorów,  wyszkoleni i certyfikowani doradcy pomogą w doborze właściwego aparatu, zestawu obiektywów oraz niezbędnych akcesoriów.

W Sony Centre doradcy zawsze chętnie wesprą swoją wiedzą - choćby przy pierwszym uruchomieniu i pierwszej konfiguracji nabytego sprzętu.

Liczne promocje, atrakcyjne ceny oraz szeroki wybór oferowanych rozwiązań, czynią Sony Centre idealnym miejscem do dokonania zakupów i cieszenia się z możliwości jakie dają produkty i rozwiązania Sony.

Naszym Klientom oferujemy możliwość przystąpienia do Klubu Sony. Zagwarantuje to możliwość regularnego otrzymywania informacji o nowych produktach,  wyprzedażach, promocjach oraz ofertach dedykowanych tylko dla uczestników programu! Będąc w Klubie można dodatkowo rozwijać swoją wiedzę i umiejętności fotograficzne biorąc udział w bezpłatnych szkoleniach online lub uczestnicząc w Plenerach Fotograficznych organizowanych przez specjalistów z firmy Sony.

ZOBACZ PODOBNE SKLEPY