WRÓĆ DO LISTY SKLEPÓW

GODZINY OTWARCIA 19.07.2024 - 25.07.2024

Poniedziałek - Sobota 10:00 - 22:00
Niedziela 12:00 - 20:00

LOKALIZACJA

QULINARIUM

poziom 1

POKAŻ NA MAPIE
Bajkowy Labirynt

Kultura i Rozrywka

KONTAKT

788 176 119

Bajkowy Labirynt

Strefa dla niemowląt i maluchów, przestrzeń dla przedszkolaków, strefa relaksu dla rodziców, ale przede wszystkim tor Ro-An Ninja przeznaczony dla starszych dzieci i nastolatków. To autorski tor przeszkód i wyzwań, który goście Manufaktury mogą znać z programu telewizyjnego „Ninja Warrior Polska”.
W centrum powstało także pięć pokoi urodzinowo-dydaktycznych – cztery dla młodszych dzieci i piąta, ozdobiona graffiti, dla nastolatków. Ta ostatnia znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie toru Ro-An Ninja, który będzie główną atrakcją urodzinową dla starszych gości Bajkowego Labiryntu.
Ofertę uzupełniać będą dodatkowe atrakcje, m.in. ścianka interaktywna knooker, która zachęca do zabawy ruchowej z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Będzie też kinecticus, czyli maszyna, która poprzez zabawę uczy praw fizyki!
Bajkowy Labirynt działa 7 dni w tygodniu, również w niehandlowe niedziele. Na te dni przewidziano m.in. warsztaty tematyczne dla całych rodzin, a także okolicznościowe wydarzenia, takie jak bale karnawałowe, andrzejkowe wróżby czy imprezy halloweenowe. W grudniu dzieci odwiedzi bajkowy Mikołaj.
W Bajkowym Labiryncie rodzice będą mogli przebywać razem z dziećmi – w czasie zabawy pociech, mogą zasiąść na wygodnych sofach i raczyć się ofertą strefy caffe. Można także zostawić latorośl pod opieką animatorów – warunkiem jest ukończony 3. rok życia, gotowość dziecka do samodzielnej zabawy oraz sygnalizowanie potrzeb fizjologicznych.
 
Centrum rozrywki zajmuje przestrzeń ponad 1000 mkw, znajduje się na piętrze galerii handlowej, za Qulinarium. Jest częścią ogólnopolskiej sieci i 20. placówką w Polsce. 

Zobacz wydarzenia

ZOBACZ PODOBNE SKLEPY