WRÓĆ DO LISTY SKLEPÓW

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek 10.00-22.00

Sobota 10:00-22.30

Niedziela 10.00-21.00

LOKALIZACJA

RYNEK

poziom 1

POKAŻ NA MAPIE
Jupi Park

Kultura i Rozrywka

KONTAKT

726212202

biuro@jupipark.pl

Jupi Park

Sala została zaaranżowana głównie z myślą o rozwoju ruchowym dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym. Znajduje się tu wyjątkowy labirynt z tajemniczymi przejściami linowymi, podwójna zjeżdżalnia tygrysia, kręta zjeżdżalnia tubowa, a także tajemnicza wieża, tor gokartowy, podwójne trampoliny, fontanna tryskająca piłeczkami oraz baseny z tysiącami kulek. Dla fanów sportu przygotowaliśmy odrębną salkę, na której organizowane będą zajęcia ruchowe, ogólnorozwojowe, joga dla mam i maluchów, a także zajęcia taneczne.
Strefa maluszka wyposażona jest w bezpieczne, tapicerowane i miękkie zabawki, maty edukacyjne, panele sensoryczne oraz bujaczki. Wygodna lokalizacja między barem a strefą relaksu pozwoli rodzicom być w zasięgu wzroku ich najmłodszych pociech.
Sale urodzinowe pozwalają na prowadzenie do czterech imprez jednocześnie, z zachowaniem zupełnej odrębności. Z myślą o indywidualnych upodobaniach każdego dziecka JUPI PARK przygotował propozycję urodzin w różnych stylach, prowadzonych przez animatorki w odpowiednim przebraniu. Urodziny w JUPI PARKU to niesamowita przygoda wprost z wybranej baśni. U nas jubilaci wcielają się w piratów, wróżki i czarodziejów, rycerzy, Indian, modelki oraz sportowców. Scenariusz imprezy może być spersonalizowany pod względem upodobań i wieku jubilata.

Odrębna sala warsztatowa pozwala na prowadzenie w JUPI PARKU zajęć wymagających skupienia t.j. warsztatów robotyki, akademii gotowania, eksperymentów chemicznych, zabaw językowych. JUPI PARK jest również miejscem spotkań rodziców, którzy mogą wymieniać się doświadczeniami podczas szkoleń umiejętności rodzicielskich, warsztatów rodzinnych, spotkań mam-blogerek czy promocji książek.
JUPI PARK to także doskonały pomysł na wycieczkę szkolną lub przedszkolną, która połączy walory rozrywkowe z edukacyjnym charakterem oferowanych warsztatów dla grup zorganizowanych.

Oprócz klasycznego sprzętu rozrywkowego w JUPI PARKU znajdują się atrakcje interaktywne. Monitorki dotykowe FUNMATIC z obsługą touch-play gwarantują ciekawą zabawę, przemycając jednocześnie wartości edukacyjne w tak atrakcyjny sposób, że dzieci nie chcą się od nich oderwać. Z kącika multimedialnego mogą korzystać wszystkie dzieci, bez ograniczenia wiekowego, gdyż jego obsługa jest w pełni intuicyjna. Dotykowy ekran oraz pomoc wirtualnego, mówiącego opiekuna zachęcają nawet najmłodsze maluchy do wspólnej zabawy. Kącik multimedialny rozwija między innymi aktywność psychoruchową, uczy logicznego myślenia, stymuluje kreatywność oraz wzmaga koncentrację oraz daje poczucie satysfakcji z samodzielnej pracy. Konsola zawiera zróżnicowane gry, dostosowane do różnego wieku dzieci oraz stymulujące wszechstronny rozwój maluchów w wieku od 2 do 8 lat.

Wszystkie atrakcje w JUPI PARKU przygotowane są w taki sposób, aby rodzice mogli z nich skorzystać wraz z dziećmi i sprawdzić na własnej skórze jak świetnie bawią się ich pociechy.

CENNIK:

Poniedziałek - Czwartek
Pierwsza godzina - 25 zł / dziecko
Każda następna godzina - 10  zł / dziecko
0,5 godz. - 12  zł / dziecko
Bilet dla dziecka do 1 r.ż. (na cały dzień) - 10 zł / dziecko
Voucher na pobyt całodzienny - 50 zł
1 godzina - 17 zł

PORANEK - bilet uprawniający do pobytu w godzinach 10:00-15:00
Pn. - Pt. - 25 zł / dziecko
 
Piątek -  Niedziela
Dwie godziny - 30 zł / dziecko
Każda następna godzina - 15 zł / dziecko
0,5 godz. - 14 zł / dziecko
Bilet dla dziecka do 1 r.ż. (na cały dzień) - 10 zł / dziecko
Voucher na pobyt całodzienny - 60 zł
1 godzina - 19 zł
 
Pakiet Super Deluxe
(min. 6 dzieci )
Pn. - Czw. - 50 zł / dziecko
Pt.  - Nd. - 55  zł / dziecko
 
CENNIK URODZINOWY
Pakiet Standard  (bez napojów, min. 6 dzieci)
Pn. - Czw. - 25 zł / dziecko
Pt. - Nd. - 30 zł / dziecko
 
CENNIK GRUPOWY
1 GODZINA ZABAWY - 8 ZŁ / DZIECKO
2 GODZINY ZABAWY - 10 ZŁ / DZIECKO 
2 GODIZNY ZABAWY Z ANIMACJAMI - 15 ZŁ / DZIECKO
2 GODZINY ZABAWY + WARSZTATY - 18 ZŁ / DZIECKO 
2 GODZINY ZABAWY Z MALOWANIEM BUZI - 15 ZŁ / DZIECKO 
Opłata za usługę niani w Sali zabaw wynosi dodatkowe 15 zł / 1 godz. do ceny biletu
 

Zobacz promocje

ZOBACZ PODOBNE SKLEPY