WRÓĆ DO LISTY SKLEPÓW

GODZINY OTWARCIA 21.06.2024 - 27.06.2024

Poniedziałek - Sobota 10:00 - 22:00 (1)
Niedziela 10:00 - 21:00 (1)


(1) lub do ostatniego klienta

LOKALIZACJA

RYNEK

poziom 0

POKAŻ NA MAPIE
CAFETERIA & BAR Manuarte

Restauracje

KONTAKT

607 193 193

kontakt@manuarte.com

http://manuarte.com/

CAFETERIA & BAR Manuarte

CAFETERIA & BAR zaprasza naoryginalne śniadania, ciepłe przekąski, sałatki, mistrzowsko serwowane autorskie cocktaile, desery pełne egzotycznych smaków, domowe lemoniady, kawę na wiele sposobów – w tym kubańskich.    
Wchodząc do wnętrza dwupoziomowego lokalu z imponującym kontuarem, przenosimy się do pełnej temperamentu Hawany i szybko ulegamy urokowi niezobowiązującej atmosfery miejsca. Latynoski klimat pastelowego wnętrza podkreślają muzyka, drewniane meble kolonialne i starannie dobrane pamiątki oraz obrazy.
W sezonie lokal otwiera przepiękny i imponujący wielkością letni ogródek z malowniczymi pergolami i baldachimami chroniącymi przed słońcem. Na gości czekają wygodne rattanowe kanapy.
GALERIA MANUARTE mieści się na górnym poziomie CAFETERIA & BAR. Aktualnie prezentuje wystawę indywidualną Kuba jest Kobietą. Jej autorem jest kubański artysta młodego pokolenia Frank Elia Gonzales Martinez.
MANUARTE to wyjątkowa interdyscyplinarna przestrzeń artystyczno-rozrywkowa. Koncept tworzą: EL SHOW by AGUSTIN EGURROLA, CLUB, GALERIA, RESTAURANTE oraz CAFETERIA & BAR. Zabytkowy budynek dawnej elektrowni, znajdujący się na rynku łódzkiej Manufaktury, zmienia się na Państwa oczach w swoistą manufakturę sztuki: tańca, muzyki, plastyki i kulinariów. Zainspirowani kulturą Ameryki Łacińskiej, tworzymy miejsce kolorowe i gościnne, z pozytywną energią i uśmiechem, w którym słońce i letni nastrój trwają przez cały rok. 

ZOBACZ PODOBNE SKLEPY