WRÓĆ DO LISTY SKLEPÓW

GODZINY OTWARCIA 06.10.2022 - 12.10.2022

Poniedziałek - Sobota 10:00 - 22:00 (1)
Niedziela 10:00 - 21:00 (1)


(1) lub do ostatniego klienta

LOKALIZACJA

RYNEK

poziom 0

POKAŻ NA MAPIE
MANUARTE

Restauracje

KONTAKT

607 193 193

kontakt@manuarte.com

http://manuarte.com/

MANUARTE

MANUARTE  - LATYNOAMERYKAŃSKIE I KARAIBSKIE INSPIRACJE. KUCHNIA, MUZYKA, TANIEC I SZTUKA.

Manuarte, to wyjątkowa interdyscyplinarna przestrzeń taneczno - eventowo - gastronomiczna, zlokalizowana w budynku dawnej Elektrowni. Miejsce kolorowe i gościnne, w którym słońce i letni nastrój trwają przez cały rok.Muzyka i pyszna kuchnia przyprawiona egzotyką to znak rozpoznawczy.

CAFETERIA & BAR Manuarte w hawańskim klimacie zaprasza od godz. 10:00 na (karaibskie) śniadania. W karcie również: gorące przekąski i sałatki,  mistrzowsko serwowane autorskie cocktaile, desery i domowe lemoniady, kawa na wiele, w tym kubańskich sposobów. Na górnym poziomie lokalu mieści się GALERIA Manuarte prezentująca aktualnie twórczość kubańskiego artysty młodego pokolenia Franka Elię Gonzales Martineza.

RESTAURANTE Manuarte poleca się na szybkie przekąski i długie fiesty przy muzyce. W menu dania inspirowane tradycją kulinarną Ameryki Południowej i Środkowej, m. in.: słynne kubańskie kanapki i krokiety, chrupiące empanadas (pierożki z pieca z różnymi farszami), tortille, sałatki z egzotycznymi dipami, flan kokosowy z sorbetem mohito.

Sercem Manuarte będzie przygotowywane z rozmachem taneczne el Show. Jego premiera planowana jest na przyszły rok. Bezpośrednio po spektaklach, widzowie zaproszeni będą na klubowy parkiet rozgrzewany prze muzykę kubańskich i polskich DJ’ów.

ZOBACZ PODOBNE SKLEPY