WRÓĆ DO LISTY SKLEPÓW

GODZINY OTWARCIA 21.06.2024 - 27.06.2024

Poniedziałek - Sobota 10:00 - 22:00
Niedziela ZAMKNIĘTE

LOKALIZACJA

GALERIA HANDLOWA

poziom 0

POKAŻ NA MAPIE
Bank Millennium

Usługi

KONTAKT

+71 795 55 00

kontakt@bankmillennium.pl

www.bankmillennium.pl

Bank Millennium

Bank Millennium jest ogólnopolskim, uniwersalnym bankiem komercyjnym oferującym usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów, sieci indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną. Wykorzystując najlepsze tradycje bankowości, z powodzeniem konkuruje we wszystkich segmentach rynku finansowego. Jest bankiem innowacyjnym i stale wprowadza nowe rozwiązania w zakresie bankowości internetowej i mobilnej.

W ofercie Banku znajduje się szereg produktów i usług zarówno dla klientów indywidulanych, jak i firmowych. W zależności od potrzeb klienci indywidualni mogą skorzystać na atrakcyjnych warunkach m.in. z pożyczki gotówkowej i konsolidacyjnej, kredytu hipotecznego (również w ramach programu MdM) czy cieszących się dużym zainteresowaniem Konta 360° i kart kredytowych Millennium Impresja i Millennium Alfa. Mają też dostęp do wielu wygodnych rozwiązań bankowości elektronicznej i szerokiej oferty depozytowej.

Klienci firmowi – zarówno mniejsze firmy, jak i duże przedsiębiorstwa, znajdą w Banku konta z wygodnym serwisem internetowym i aplikacją mobilną, dzięki którym obsługa rachunków jest możliwa w dowolnym miejscu i czasie, wygodne rozliczenia i wiele możliwości finansowania. Szerokie spectrum produktów pozwala Bankowi towarzyszyć firmie na każdym etapie działalności.”

ZOBACZ PODOBNE SKLEPY