WRÓĆ DO LISTY SKLEPÓW

GODZINY OTWARCIA 17.07.2024 - 23.07.2024

Poniedziałek - Sobota 10:00 - 22:00
Niedziela ZAMKNIĘTE

LOKALIZACJA

GALERIA HANDLOWA

poziom 1

POKAŻ NA MAPIE
Sony Centre

Elektronika, RTV i AGD

KONTAKT

697 711 104

manufaktura@scentre.pl

www.scentre.pl

Sony Centre

Sieć salonów Sony Centre to ponad 20 lat doświadczenia w branży elektroniki użytkowej!
Zapraszamy do salonu Sony Centre w Manufakturze, który od maja 2023 wita klientów zmienioną stylistyką wnętrza. Ekspozycja produktów została oparta o nowoczesne trendy, wzornictwo i kolorystykę. Zasada „obejrzyj – przetestuj – poznaj” pomoże Klientom w doświadczeniu najnowszych technologii dostępnych w produktach marki Sony.
Z łatwością można porównać poszczególne serie i technologie telewizorów BRAVIA, sprawdzić, który aparat najlepiej sprawdzi się w planowanej pracy youtubera. Profesjonalni fotografowie porównają poszczególne modele serii A7 i zaawansowane szkła bagnetu A. Szeroka gama produktów audio o wysokiej jakości: soundbary, głośniki, słuchawki ucieszy nie tylko melomanów. Sekcja dla graczy pomoże porównać możliwości ekranów i dedykowanych słuchawek.
Profesjonalnie przeszkoleni Doradcy Sprzedaży pomogą przy wyborze urządzeń, które najlepiej będą odpowiadały oczekiwaniom. Wesprą na etapie wyboru, optymalnego ustawienia i połączeń z innymi produktami. Przypomną o rejestracji w Klubie Sony – który umożliwi na bieżąco obserwować aktywności i promocje dostępne w salonie.
Zapraszamy do salonu Sony Centre w Manufakturze – do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie!

ZOBACZ PODOBNE SKLEPY